Dioptrické okuliare

Správne zvolený rám okuliarov vhodne doplní váš výzor pre každú príležitosť. Nenechajte sa obmedzovať malým výberom. U nás nájdete rámy svetových značiek a špičkovej kvality.

 •  

 •                                    


Slnečné okuliare

Ak si vážite váš zrak, používajte iba kvalitné slnečné okuliare. U nás nájdete iba modely, ktoré disponujú 100%-ným filtrom proti UV žiareniu v rozsahu 280-400 nm.

 •                           


Okuliarové šošovky

Okuliarové rámy Vám osadíme šošovkami tých najlepších značiek. 

 •     

  Rodenstock je priekopníkom v oblasti inovatívnych, vysoko kvalitných okuliarových šošoviek už viac ako 130 rokov. Aby sme sa uistili, že si túto prémiovú kvalitu budete môcť užívať čo najdlhšie, je tu teraz nová high-tech povrchová úprava Solitaire® Protect Plus - pre dlhodobé brilantné videnie.

  Dlhodobá životnosť a jednoduché čistenie

  Povrchová úprava Solitaire® Protect Plus vás presvedčí svojou absolútnou trvácnosťou a dlhodobou životnosťou. Výsledkom je, že pohodlie videnia s vašimi šošovkam Rodenstock si uchováte aj po viac ako 4 000 čisteniach. Vďaka jedinečnému hladkému povrchu zostávajú šošovky dlhšie čisté - a ak sa aj zašpinia, potom je ich čistenie detskou hračkou vďaka novej unikátnej vlastnosti "OneWipe effect" (efekt čistenia jedným ťahom).

   


Kontaktné šošovky


Nájsť pohodlné a zdravotne nezávadné kontaktné šošovky môže byť komplikované.My ponúkame overené a spoľahlivé značky.

 • Spoločnosť Bausch & Lomb bola založená v roku 1853 v USA nemeckými prisťahovalcami Johnom Jacobom Bauschom a Henrym Lombom. V Rochestri si otvorili prvý obchod s optickými výrobkami. Na celom svete pracuje pre tento farmaceutický koncern bezmála 13.000 ľudí. Výrobky firiem koncernu je možné zakúpiť vo viac než 100 krajinách. Kontaktné šošovky Bausch and Lomb patria k celosvetovej kvalite mezi kontaktnými šošovkami.
  Spoločnosť CIBA VISION ponúka jednodenné i mesačné kontaktné šošovky a stále ich inovuje. Máte možnosť si vybrať podľa Vašich potrieb zo strategických produktových značiek firmy Ciba Vision ako sú Focus Dailies, Air Optix a FreshLook
  CIBA VISION® spojila svoje sily so spoločnosťou Alcon®.Terazí ponúka bohatú škálu produktov pre starostlivosť o zrak, které slúžia počas celého životného cyklu potrieb pacienta.
  Spoločnosť Johnson and Johnson vyrába kontaktné šošovky s jednodennou, štrnásťdennou i mesačnou výmenou a patrí medzi popredných výrobcov kontaktných šošoviek. Kontaktné šošovky Johnson and Johnson zahrňujú aj šošovky rady Acuvue.
  Spoločnosť CooperVision, ako jeden z hlavných výrobcov kontaktných šošoviek na svete, v dnešnej dobe vyprodukuje týždenne niekoľko stotisíc kontaktných šošoviek. Je pravdepodobné ,že kontaktné šošovky od spoločnosti CooperVision sú pre Vás tie správne, bez ohľadu na Váš vek alebo očnú vadu. Sú to šošovky, ktoré Vás potešia tým najlepším videním, zdravím a komfortným nosením.