Dioptrické okuliare

Správne zvolený rám okuliarov vhodne doplní váš výzor pre každú príležitosť. Nenechajte sa obmedzovať malým výberom. U nás nájdete rámy svetových značiek a špičkovej kvality.

 •  

 •   


   


                


Slnečné okuliare

Ak si vážite váš zrak, používajte iba kvalitné slnečné okuliare. U nás nájdete iba modely, ktoré disponujú 100%-ným filtrom proti UV žiareniu v rozsahu 280-400 nm.                     


Okuliarové šošovky

Okuliarové rámy Vám osadíme šošovkami tých najlepších značiek. 

 •     

  Rodenstock je priekopníkom v oblasti inovatívnych, vysoko kvalitných okuliarových šošoviek už viac ako 130 rokov. Aby sme sa uistili, že si túto prémiovú kvalitu budete môcť užívať čo najdlhšie, je tu teraz nová high-tech povrchová úprava Solitaire® Protect Plus - pre dlhodobé brilantné videnie.

  Dlhodobá životnosť a jednoduché čistenie

  Povrchová úprava Solitaire® Protect Plus vás presvedčí svojou absolútnou trvácnosťou a dlhodobou životnosťou. Výsledkom je, že pohodlie videnia s vašimi šošovkam Rodenstock si uchováte aj po viac ako 4 000 čisteniach. Vďaka jedinečnému hladkému povrchu zostávajú šošovky dlhšie čisté - a ak sa aj zašpinia, potom je ich čistenie detskou hračkou vďaka novej unikátnej vlastnosti "OneWipe effect" (efekt čistenia jedným ťahom).

   


 •